Žmogus – tai siela, turinti kūną.

Privatumo Politika

Naujojoje Žemėje, pasiekiamoje iš https://www.naujojizeme.lt/, vienas pagrindinių mūsų prioritetų – lankytojų privatumas. Šiame Privatumo politikos dokumente pateikiama informacija, kurią renka ir fiksuoja „Naujoji Žemė“, ir kaip ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų arba reikia daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Žurnalo failai
Naujoji Žemė laikosi standartinės žurnalo failų naudojimo tvarkos. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Visos prieglobos įmonės tai daro ir dalį prieglobos paslaugų analizės. Žurnalo failais renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipimo / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Tai nėra susieta su jokia informacija, kurią galima identifikuoti. Informacijos tikslas – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą svetainėje, rinkti demografinę informaciją. Mūsų privatumo politika buvo sukurta naudojant Privatumo politikos generatorių.

Slapukai ir žiniatinklio švyturiai
Kaip ir bet kuri kita svetainė, Naujoji Žemė naudoja slapukus. Šie slapukai naudojami informacijai, įskaitant lankytojų nuostatas, ir svetainės puslapius, kuriuos lankytojas pasiekė ar aplankė, saugoti. Informacija naudojama siekiant optimizuoti vartotojų patirtį, tinkinant mūsų tinklalapio turinį pagal lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

Privatumo politika
Šiame sąraše rasite kiekvieno Naujosios Žemės reklamos partnerio Privatumo politiką.

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai ar skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, JavaScript arba žiniatinklio švyturiai, kurie naudojami atitinkamuose jų skelbimuose ir nuorodose, rodomose Naujojoje Žemėje, kurios siunčiamos tiesiai į vartotojų naršyklę. Kai tai įvyksta, jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos jų reklaminių kampanijų efektyvumui įvertinti ir (arba) suasmeninti reklaminį turinį, kurį matote lankomose svetainėse.

Atkreipkite dėmesį, kad Naujoji Žemė neturi prieigos prie šių trečiųjų šalių reklamuotojų naudojamų slapukų ir jų nekontroliuoja.

Trečiųjų šalių privatumo politika
„Naujosios Žemės“ privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo taisyklėmis. Tai gali apimti jų praktiką ir nurodymus, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

Galite pasirinkti išjungti slapukus naudodami atskiras naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukų valdymą konkrečiose interneto naršyklėse, ją rasite atitinkamose naršyklių svetainėse.

Informacija vaikams
Kita mūsų prioriteto dalis – vaikų apsauga naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus stebėti savo veiklą internete, dalyvauti joje ir (arba) stebėti ir vadovauti.

„Naujoji Žemė“ sąmoningai nerenka jokios Asmens identifikavimo informacijos iš jaunesnių nei 13 metų vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsiant susisiekti su mumis ir dėsime visas pastangas, kad pašalinti tokią informaciją iš mūsų įrašų.

Tik internetinė privatumo politika
Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kuria jie dalijasi ir/ar renka Naujojoje Žemėje. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, renkamai neprisijungus arba kitais kanalais nei ši svetainė.

Sutikimas
Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Kontaktai

Registracija ir papildoma informacija telefonu arba Facebook paskyroje.